Pracownik produkcji – obsługa maszyn i pras
Protec Sp. z o.o.
Dobrzeń Wielki, Opolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Stanowisko : Pracownik produkcji obsługa maszyn i pras Miejsce pracy : Chróścice Zakres : Pełen etat Przyjmujemy osoby posiadające orzeczenie niepełnosprawności Obowiązki : obsługę maszyn produkcyjnych, m.

in. pras, szlifierek prace manualne montaż, szlifowanie gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym Zapewniamy : umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie i dodatki stabilne warunki zatrudnienia terminowo wypłacane wynagrodzenie praca od zaraz pracę w młodym i dynamicznym zespole ubezpieczenie grupowe AXA oraz pakiet medyczny LUX MED Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922). CV prosimy przesyłać na adres :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku