Praca biurowa z j. niemieckim
IRKL
Katowice, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

IRKL zajmuje się rekrutacją pracowników w kraju i za granicą. Jesteśmy wiodącą firmą rekrutacyjną w północno-wschodniej Polsce.

Do naszych klientów należą duże, międzynarodowe firmy z oddziałami w największych miastach Polski. Wyróżnia nas autorski system wykorzystania nowych mediów w docieraniu do kandydatów.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu i zapewnianiu pracy kadrom z umiejętnościami językowymi. Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko : Konsultant ds.

Wsparcia klienta niemieckojęzycznego Jeżeli jesteś osobą, która : - zna język niemiecki i swobodnie komunikuje się w tym języku, - ma wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, - sprawnie obsługuje MS Office, - nie ma problemu z obsługa komputera.

Zgłoś się do nas! Co możemy Ci zaoferować? Po pierwsze - pracę w fajnym, międzynarodowym zespole, Po drugie - atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 6200 zł brutto!), Po trzecie i kolejne - ciągły rozwój, pakiet benefitów, profesjonalne szkolenia! Poza tym, czeka na Ciebie : - umowa o pracę, - możliwość rozwoju w strukturach działu Customer Service lub innych obszarach firmy, - profesjonalne szkolenie wprowadzające, - praca przy globalnych projektach w międzynarodowym środowisku! Jakie są dalsze kroki?

 • aplikuj na ofertę pracy, - przeprowadzimy zdalną rozmowę przedstawiającą ofertę pracy, - sprawdzimy poziom języka w rozmowie telefonicznej, - skierujemy Cię na spotkanie u naszego klienta - Twojego przyszłego pracodawcy, który złoży Ci propozycję pracy, Zgłoś się wysyłając swoje CV na adres : Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora : Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp.
 • z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.

  Biorąc udział w rekrutacji IRKL :

 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych : umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
 • Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
 • w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do : iod at irkl.pl)
 • Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
 • szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org / pl / regulamin / Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
 • Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku