Operator wózków widłowych
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Bolesławiec, bolesławiecki, dolnośląskie
4 d. temu
source : Gratka.pl

Oferta :

  • Szybka i sprawna rekrutacja oraz wsparcie konsultanta na każdym etapie procesowania
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 3800 zł brutto + premia + dodatek za dojazdy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Ciekawa praca w zgranym zespole
  • Pakiet benefitów pozapłacowych : karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna
  • Wymagania :

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych z UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych - mile widziane
  • Znajomość systemu SAP - mile widziana
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość procesów magazynowych
  • Zadania :

  • Kompletowanie zamówień produkcyjnych
  • Rozładunek i załadunek aut
  • Dostarczanie materiałów na produkcję
  • Obsługa skanera
  • Obsługa systemu SAP
  • Dbałość o porządek na magazynie
  • Zgłoś tę pracę