SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
Agencja Pracy Select
Rogowiec
1 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW Rogowiec

Opis stanowiska

Misją osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja strategii i dobrych praktyk biznesowych dla zapewnienia najlepszych rozwiązań w zakupach nieprodukcyjnych dla przemysłu w firmie Sempertrans.

Zakres obowiązków :

  • Przygotowanie i koordynacja zamówień oraz kontraktów.
  • Wsparcie w przygotowaniu i realizacji dużych projektów.
  • Wyszukiwanie i kwalifikacja dostawców.
  • Analiza rynku i ocena dostawców.
  • Wymagania :

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność i asertywność.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Mile widziana znajomość międzynarodowych standardów.
  • Dobrej znajomości pakietu Office oraz ERP
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Nastawienie na rozwój zawodowy pracownika.
  • Budowę umiejętności komercyjnych.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Zgłoś tę pracę