Business Development Manager( Fit-out)
Michael Page
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Warszawa

  • JN-032020-138977 MP PL
  • Dla naszego Klienta, jednego z liderów specjalizujących się w realizacji projektów fit-out, w zawiązku z dalszym rozwojem organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Development Managera.

    Pracodawca to elastyczna, dobrze zorganizowana organizacja, która realizuje komercyjne wnętrza w różnych segmentach rynku.

    Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Odpowiedzialność za wymagające oraz prestiżowe projekty
  • Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów (fundusze inwestycyjne, deweloperzy, najemcy itp.)
  • Koordynacja pracowników firmy przy realizacji projektu
  • Kompleksowe przygotowanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków współpracy
  • Rozwój relacji z klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • Przygotowanie umów współpracy z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Udokumentowane sukcesy w obszarze pozyskiwania klientów w branży nieruchomości
  • Mile widziana znajomość technicznych aspektów realizacji projektów fit-out
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność oraz nastawienie na osiąganie celów
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj

    i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    APLIKUJĘ

    DLACZEGO MICHAEL PAGE?

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od

    sprawdzonych pracodawców

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
  • Zgłoś tę pracę