praca biurowa z językiem Ukraińskim , nie czekaj ! Aplikuj!
Koah International
Dzierżoniów, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Koah International GmbH funkcjonuje na rynku pracy od 2015 roku. Zajmujemy się handlem międzynarodowym różnymi towarami oraz kompleksową obsługą klienta .

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko : Praca biurowa z językiem Ukraińskim Miejsce pracy : Dzierżoniów Mile widziane : -

Doświadczenie na danym stanowisku -Punktualność -Własny samochód Oferujemy : -Umowa o pracę - Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

 • Miłą atmosferę -Atrakcyjną stawkę -Praca od Pon-Pt Aplikuj już dziś! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
 • Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Koah International dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku