Programista MS Dynamics AX
TERMA Sp. z o.o.
Gdańsk (Czaple), Polska
‎2 godz. temu
source : Jobs.pl

Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest''

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego.

Mając 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.

W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom.

Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie,

dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania

W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko :

Główne zadania :

  • projektowanie, tworzenie i implementacja rozwiązań biznesowych w MS Dynamics AX 2012, a w przyszłości Dynamics 365,
  • integracja MS Dynamics AX 2012 z systemami zewnętrznymi,
  • bieżące utrzymanie oraz analiza potrzeb rozwoju systemu Microsoft Dynamics AX 2012,
  • rozwiązywanie problemów i identyfikacja błędów systemu,
  • współpraca z zespołem architektów IT i programistów w przygotowywaniu dedykowanych rozwiązań.
  • Wymagania :

  • min. 2 lata doświadczenia programowaniu i rozbudowie Dynamics AX, mile widziane w obszarze produkcji,
  • znajomość modułów Dynamics AX 2012 lub podobnych,
  • posiada kilkuletnie doświadczenie we wdrożeniach Dynamics AX w obszarze produkcji
  • umiejętność programowania w języku obiektowym C# / C++ / .Net / X / X++ / lub pokrewnym,
  • doświadczenie w programowaniu i wdrażaniu własnych rozwiązań w MS Dynamics AX 2012 lub podobnym,
  • znajomość MS SQL, Reporting Services, relacyjnych baz danych oraz języka SQL,
  • znajomość technik wytwarzania dobrego oprogramowania.
  • Dodatkowe atuty :

  • znajomość MS Dynamics 365,
  • doświadczenie w wystawianiu i konfigurowaniu WS,
  • znajomość platformy MorphX,
  • umiejętność szerszego spojrzenia na całość architektury IT.
  • Oferujemy :

  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze
  • ponad 25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata),

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / OK System,
  • możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.
  • Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe - prześlij do nas swoje CV.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres za pomocą APLIKUJ TERAZ

    lub kontakt telefoniczny :

  • 48 667 784 786
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.