Mechanik/Elektryk
Work Service S.A.
Mława, Mazowieckie
5 d. temu

MECHANIK / ELEKTRYK Miejsce pracy : Mława Zadaniem osoby zatrudnionej będzie zapewnienie ciągłości produkcji poprzez zapobieganie oraz usuwanie pojawiających się awarii maszyn produkcyjnych, urządzeń mechanicznych, elektronicznych i elektrycznych.

Zadania : Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w firmie Usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych zapewnienie ciągłości produkcji Serwisowanie, przeglądy i konserwacja urządzeń Oczekiwania : Minimum średnie wykształcenie kierunkowe, Praktyczna znajomość elektrotechniki lub mechaniki Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania rysunków technicznych Kreatywność, samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy Dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym Posiadanie uprawnień elektrycznych SEP, min.

1KV (na stanowisku elektryka) Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym Oferujemy : Pracę w rozwijającej się firmie o mocnej pozycji rynkowej Stabilne warunki zatrudnienia Atrakcyjne zarobki Niezbędne narzędzia pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych