Kierownik ds. przyłączeń do sieci
HR Partner
Toruń, Polska
2 d. temu

Masz doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych? Posiadasz wiedzę techniczną z zakresu instalacji elektroenergetycznych?

Współpracujesz z Operatorami Systemów Dystrybucji?

Ta praca jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków :

  • kompletowanie dokumentacji technicznej oraz wniosków o warunki przyłączenia do sieci dla nowych źródeł wytwórczych
  • potwierdzanie z OSD miejsca przyłączenia nowo budowanych źródeł wytwórczych
  • koordynowanie z OSD terminów realizacji przyłączeń nowo budowanych źródeł wytwórczych
  • analiza terenów pod kątem potencjalnych możliwości przyłączenia nowych źródeł wytwórczych
  • współpraca z OSD w zakresie uzgodnień rozbudowy istniejących źródeł wytwórczych o m.in. magazyny energii
  • Firma oferuje :

  • zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Kandydata
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • narzędzia pracy : laptop, telefon, możliwość otrzymania auta służbowego
  • praca w systemie Home Office lub hybrydowa
  • ubezpieczenie grupowe
  • Wymagania :

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w kontaktach z OSD
  • umiejętności negocjacyjne
  • Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu

    Agnieszka Wiechecka - Starszy Specjalista ds. Rekrutacji

    Zadzwoń : +48 504 115 331

    Napisz : agnieszka.wiechecka hrpartner.net.pl