Kierowniczka/Kierownik Liniowa/Liniowy
TJX Companies, Inc.
Wroclaw, DOLNOSLASKIE, PL
11 d. temu

Codziennie od nowa. Codziennie inaczej. Ikażdego dnia radość z wykonywanych zadań : tak wygląda praca w TJXEurope! Jesteśmy częścią największej firmy detalicznej z segmentuoff-

price na świecie, a z naszego centrum dystrybucyjnegoobsługujemy filie TK Maxx w całej Europie. Rozwijamy się iposzukujemy zaangażowanych, energicznych pracowników oraz otwartychosobowości, które chcą osiągnąć szczytową formę w dynamicznymotoczeniu.

Nadaj odpowiedniego tempa swojej karierze i Twojemuprzyszłemu zespołowi, podejmując pracęjako :

Kierownik / KierowniczkaLiniowa / y

Jako Kierownik Liniowy, do Twoichobowiązków należeć będzie zarzadzanie zespołempracowników naszego Centrum Procesowego,którzy są odpowiedzialni za przetwarzanie towaru wewłaściwych ilościach, utrzymując właściwe normy jakościowe iwydajnościowe.

Bądź najlepszym szefem, jakiego moglibysobie zażyczyć Twoi pracownicy i przekształćswój dział w silny zespół, którypracując w trybie 2-

zmianowym ( a w przyszłości trybie 3-zmianowym), zapewni odpowiednią jakość i ilość sztuk przetwarzanychtowarów! Dbasz o zapewnienie efektywnychprocesów pracy i przestrzeganie wszystkichstandardów oraz o natychmiastowe przekazywaniewszystkich ważnych informacji swoim podwładnym.

Podczas regularnychspotkań nie tylko przyjmujesz informacje zwrotne od zespołu, lecztakże angażujesz się na rzecz zrealizowania odpowiednich działań.

Do Twoich zadań należy planowanie personalne i organizacja kadr,podobnie jak udzielanie pomocy i wspieranie pracownikóworaz kontrolowanie wyników i dokonywanie ichoceny.

Twoim celem jest stworzenie opartej nazaufaniu, pozytywnej atmosfery, w której praca sprawiaradość! Umiejętnie pełnisz funkcję łącznika zapewniającegokomunikację pomiędzy pracownikami, zespołami kierowniczymi i innymiuczestnikami, realizując wspólnie z kolegami i zespołamiinicjatywy na szczeblu firmy.

Z zaangażowaniem inicjujesz audyty ikontrole w celu ograniczenia do minimim reklamacji i strat Twoją zasługą są także kompletne i prawidłowoopracowywane na końcu zmiany raporty i dane.

Spraw, aby nasz cel,jakim jest dążenie do stałej poprawy, stał się Twojąmisją!

Twójprofil :

 • Doświadczeniem na stanowiskukierowniczym w firmach produkcyjnych, centrach procesowych ilogistycznych lub związane z pracą w handlu cechującym się szybkądynamikąpracy
 • Doświadczenie w zarządzaniu zespołemliczącym co najmniej 50 osób oraz umiejętność budowaniai rozwijaniazespołów
 • Mile widziane wykształcenie albo studiazwiązane zlogistyką
 • Znajomość pakietu MS Office - poziomzaawansowany
 • Znajomość języka angielskiego - poziomśredniozaawansowany
 • Umiejętność efektywnego określaniapriorytetów ustalanie oraz osiąganiewymiernych celów oraz praca w odgórniezałożonych ramachbudżetowych
 • Chętnie poznamy otwarte, komunikatywnei zaangażowane osoby, podchodzące do wyzwań pragmatycznie orazwykazujące duże kompetencje w zakresie rozwiązywaniaproblemów
 • Jesteś wzorem dla swoichpracowników, wykazujesz asertywność i przekonujeszinnych dzięki swojej specjalistycznej wiedzy iniezawodności
 • CoCi oferujemy?

  Jesteśmy dumni z naszychdotychczasowych sukcesów, ale to właśnie nasza przyszłość ekscytujenas w największym stopniu. Staramy się stworzyć możliwości dorozwoju, zdobycia uznania oraz uzyskania konkurencyjnegowynagrodzenia oraz pakietu świadczeń.

  Razem z nami patrz na światszerzej i bardziej perspektywicznie i stań się częścią naszejprzyszłości. Złóż aplikację już teraz.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku