Java developer
ness solution
Poznań, PL
‎23 godz. temu
source : Just Join IT

JPA (regular)

Spring Boot (regular)

Microservices (advanced)

Java (advanced)

Przedmiotem prac na proponowanym stanowisku jest rozbudowie platformy do sprzedaży produktów Klienta. Obecnie architektura platformy składa się z monolitu (BE), SF, Mule, BEE, Camunda i oczywiście FE, którą docelowo ma zastąpić architektura oparta o mikrosewisy.

Kiedy : ASAP

Współpraca : Stała, długofalowa (po realizacji w / w projektu realizacja kolejnych np. w ramach stanowisko 2, stanowisko 3)

Rola : Java developer

Forma współpracy : B2B

Doświadczenie komercyjne : 3 lata +

Branża : finansowa

Lokalizacja : Zdalnie

Wymagania Klienta :

 • stock technologiczny : Spring (Boot 2, Core, Data, Security, MVC), Hibernate, JPA 2.1, MySQL and SQL, Java 8 (monolit) / Java 11 (mikroserwisy), Testing (jUnit,Mockito, AssertJ), Rest, SOAP, Git, Maven,
 • używanie Design patterns w pisaniu kodu - pisanie czystego kodu używając wzorców projektowych,
 • komunikatywność w języku angielskim - zespoły projektowe są anglojęzyczne,
 • ponad to mile widziane :
 • wiedza / doświadczenie w pracy z aplikacjami opartymi o architekturę mikroserwisów Micronaut (w mikroserwisach),
 • AWS, Kafka, Docker, Cucumber, ReactJS,
 • Opis stanowiska (2) :

  Do drugiego zespołu Klient poszukuje doświadczonego programisty na długofalową współpracę. Zespół ten jest odpowiedzialny za domenę finansową systemu.

  Składają się na to wszystkie wyliczenia finansowe w całym okresie produktu, począwszy od momentu przedstawienia oferty, a kończąc na całkowietej spłacie lub terminacji kontraktu.

  Połowa pracy to refactoring, a druga połowa to utrzymanie i rozwój monolitu.

  Opis stanowiska (3) :

  Java Developer do zespołu Onboarding. Obsługa procesu onboardingu od strony bakcendowej (domena klienta, aplikacji i rejestracji) - implementacją bieżących wymagań biznesowych, refaktoryzacją (głównie decoupling) i naprawą błędów z produkcji (najmniejszy udział w backlogu).

  Do zadań tego zespołu należy również wystawianie API dla brokerów oraz dostosowywanie API do zmian prawnych / biznesowych, zwiększanie zakresu funkcjonalnego w ramach istniejących integracji z brokerami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku