Młodszy specjalista ds. obsługi klienta
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - właściciela jednej z wiodących firm z branży finansowej w Polsc e - osoby do pracy na stanowisku : Młodszy specjalista ds. obsługi klienta.

Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

  • telefoniczne doradztwo oraz promowanie rozwiązań w zakresie usług factoringowych,
  • sprzedaż produktów factoringowych dla obecnych klientów,
  • budowanie oraz podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami firmy,
  • współpraca z zespołem produktowym w zakresie przygotowania nowych rozwiązań sprzedażowych,
  • obsługa połączeń przychodzących oraz wychodzących.
  • Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • masz minimum średnie wykształcenie,
  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży usług finansowych (kredyty, karty, ubezpieczenia),
  • potrafisz efektywnie negocjować, dbać o satysfakcję klienta,
  • cechuje Cię sumienność, rzetelność oraz komunikatywność,
  • biegle obsługujesz pakiet MS Office,
  • mile widziana wiedza z zakresu usług factoringowych.
  • Pracodawca oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ambitne wyzwania, duże możliwości rozwoju osobistego,
  • wynagrodzenie : podstawa + 100% podstawy przy zrealizowaniu planu sprzedażowego,
  • godziny pracy 08 : 00 - 16 : 00.
  • Zgłoś tę pracę