Praca dla Operatora koparki w Polsce
Pracownicy Budowlani
Kraków, Małopolskie
1 d. temu

Zadania : Wykopy przy przewiertach, przeciskach, drążeniu mikrotuneli drogi, tory, gmachy Wymagania : Doświadczenia na ww.

stanowisku Dyspozycyjności i chęci do pracy praca w delegacji Oferujemy : Stawka godzinowa do uzgodnienia z Kierownikiem Premia uznaniowa + 30,00 zł netto diety Dodatki za pracę w nocy i w nadgodzinach Umowę o pracę Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez firmę Przejazdy w miejscu wykonywania pracy Wynagrodzenie zawsze na czas do 10 tego każdego miesiąca szczegóły sprawdź : https : / / www.

pracownicybudowlani.pl / oferta-pracy / operator-koparki-kat-ii /

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych