Opiekunka do Pani Friedy z Bad Schwartau - 16.10 - Bad Schwartau, Niemcy
Active Care Sp. z o.o.
Warsaw, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

Poszukujemy opiekunki z srednią znajomością języka niemieckiego do 94-letniej Pani Friedy mieszkającej w Bad Schwartau. Termin wyjazdu : 16.

10 Pacjentka choruje na częściową inkontynencję, demencję oraz podwyższone ciśnienie. Ma niewielkie problemy ze wzrokiem.

Porusza się o rollatorze. Podopieczna wymaga niewielkiego wsparcia przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych oraz przy prowadzeniu domu.

W ciągu dnia sporo drzemie, chętnie rozmawia. Okolica jest spokojna, niedaleko jest park, oraz sklepy. Jest to miasto uzdrowiskowe.

Pani Frieda mieszka na drugim piętrze domku wielorodzinnego. W budynku jest zamontowana winda. Opiekunka ma do swojej dyspozycji oddzielny pokój z dostępem do Internetu.

Oferujemy : - zatrudnienie na umowe zlecenie - organizację wyjazdu / pokrycie kosztów transportu - pełne ubezpieczenie - składki emerytalne od średniej krajowej -

możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku