Senior PHP Developer
Adore HR
Poznań
46 min. temu

Zakres obowiązków

  • Tworzenie rozbudowanego portalu dla milionów użytkowników
  • Rozwijanie i utrzymanie serwisu oraz rozwój narzędzi wewnętrznych
  • Współpraca z zespołem developerów z Niemiec i Portugalii
  • Uczestnictwo w grupach eksperckich i praca nad określonymi wyzwaniami technicznymi
  • Wymagania

  • Znajomości PHP 5.3 , aktualnych narzędzi i technologii
  • Znajomość full stack'a aplikacji internetowych
  • Znajomość SOLID ( 5 zasad programowania obiektowego)
  • Umiejętność korzystania z Git
  • Angielski na poziomie komunikatywnym
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
  • Dostęp do know-how firmy
  • Pracę w środowisku międzynarodowym wśród wysokiej klasy specjalistów
  • Pracę w nowoczesnym biurze zapewniającym komfort pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych