Koordynator Procesu ds. Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) w Departamencie Rozwoju Produktów
Grupa Warta
mazowieckie Warszawa Polska
5 d. temu

Opis stanowiska

  • koordynacja procesu negocjowania treści umów o zarządzanie PPK po stronie TUnŻ Warta SA,
  • proponowanie rozwiązań spełniających oczekiwania klientów i jednocześnie możliwych do wdrożenia, współpraca w tym zakresie z innymi biurami merytorycznymi,
  • opracowywanie dedykowanych generalnych umów ubezpieczenia dla klientów,
  • definiowanie wymagań procesowych i IT w przypadku niestandardowych rozwiązań,
  • wsparcie merytoryczne kanałów sprzedaży PPK oraz biur operacyjnych w zakresie funkcjonowania programów PPK,
  • udział we wdrożeniu największych programów (spotkania z pracownikami, pośrednikami i innymi podmiotami uczestniczącymi w procesach),
  • zapewnienie zgodności opracowywanych ofert, generalnych umów ubezpieczenia z regulacjami prawnymi,
  • inne zadania o charakterze operacyjno-wdrożeniowym w ramach projektu rozwoju PPK.
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne / zarządzanie),
  • znajomość rozwiązań operacyjnych w obszarze produktów inwestycyjnych,
  • umiejętność samodzielnego opracowywania dokumentacji formalno-prawnej,
  • doświadczenie w roli wymagającej samodzielnego wypracowywania rozwiązań operacyjnych,
  • umiejętność formułowania wymagań dotyczących prawidłowego przebiegu procesów biznesowych,
  • gotowość do przyjęcia odpowiedzialności za koordynację szerokiego spektrum zagadnień operacyjnych,
  • zaangażowanie, samodzielność, proaktywna postawa biznesowa,
  • gotowość do pracy w dynamicznym / zmiennym otoczeniu rynkowym,
  • mile widziana wiedza w zakresie produktów inwestycyjnych.
  • Oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • interesującą pracę w zgranym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • bezpłatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,
  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych