Specjalista ds. technologii energetycznych
CadMax Mateusz Nowak
Gliwice, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

CadMax jest firmą outsourcingową, która z powodzeniem wspiera przedsiębiorstwa w rekrutacji pracowników, działaniach inżynieryjnych oraz procesach zakupowych.

Budujemy zaufanie naszych pracowników, dzięki jasnym zasadom zatrudnienia, wspaniałej atmosferze oraz wsparciu, które otrzymują od nas, na każdym z etapów swojej kariery zawodowej.

Agencja zatrudnienia nr 20836

Zakres obowiązków :

  • Wykonywanie elementów analiz techniczno-ekonomicznych i audytów w szczególności w zakresie analiz termodynamicznych, ekonomicznych i ekologicznych.
  • Wykonywanie elementów analiz aktów formalno-prawnych, głównie w obszarze energetyki oraz ochrony środowiska.
  • Uczestnictwo w pracach zespołów audytorskich w tym w wizjach lokalnych.
  • Udział w pracach zespołów przygotowujących oferty w tym w wizjach lokalnych.
  • Udział w pracach zespołów przygotowujących wnioski o dofinansowanie.
  • Udział w tworzeniu i edycji raportów podsumowujących realizację prac analitycznych.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe (ew. w trakcie studiów) z obszaru związanego z energetyką, ciepłownictwem, chemią lub inżynierią środowiska
  • Podstawowa znajomość z takich obszarów wiedzy jak termodynamika, przepływ ciepła, mechanika płynów lub pokrewnych (np. technika cieplna)
  • Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel
  • Mile widziane doświadczenie związane z wykorzystywaniem branżowego oprogramowania dla audytorów energetycznych (np. PURMO OZC) i / lub do modelowania procesów energetycznych (np. Thermoflex, Ebsilon)
  • Mile widziane doświadczenie przy składaniu wniosków o dofinansowanie
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć uczenia się w tym poznawania nowych technologii
  • Mile widziane zainteresowania techniczne
  • Oferujemy :

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Premie kwartalne i uznaniowe
  • Praca jednozmianowa (8-16)
  • Umowę o pracę
  • Karta MultiSport
  • możliwość rozpoczęcia pacy od zaraz
  • Zgłoś tę pracę