Pracownik produkcji
EMS Agencja Pracy Tymczasowej w Piotrkowie Trybunalskim
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Tymczasowej EMS (nr certyfikatu 11714) z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97B, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko : Prace na produkcji elementów betonowych - przeciwwagi do pralek, kostka brukowa.

Miejsce pracy : Niewiadów k / Tomaszowa Maz. Zadania : - Praca na produkcji. - Pomocnicze prace magazynowe - Układanie, segregowanie, czyszczenie foremek.

Oferujemy : - Pracę w stabilnej firmie, rozwijającej się firmie. - Umowę o pracę lub zlecenie - 2 zmianowy system pracy.

 • Bezpłatny dojazd z Tomaszowa Mazowieckiego. - Możliwość stałego zatrudnienia u Klienta. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres mailowy.
 • W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli : *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.

  U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku