Księgowa/ księgowy
FACHPRACA
Gorzów Wielkopolski, Poland
6 d. temu

Dla naszego klienta, firmy konsultingowej oferującej poradnictwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej na polskim rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Czynności w obszarze pełnej księgowości,
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • Ewidencja dokumentów w systemie informatycznym,
  • Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych,
  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji (GUS, NBP, VAT, CIT, VAT-UE),
  • Prowadzenie analizy rozrachunków i uzgadnianie ewidencji analitycznej środków trwałych,
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów i rachunkowości lub pokrewne,
  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku - 2 lata,
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Zdolności analityczne,
  • Dokładność i sumienność,
  • Motywacja do ciągłego rozwoju i aktualizowania wiedzy.
  • Pracodawca oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę stałą w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 : 00 -16 : 00 lub 7 : 30 - 15 : 30 w komfortowym biurze,
  • Koleżeńską atmosferę i zgrany zespół,
  • Rozwojowe stanowisko pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych