Praca przy sortowaniu elementów drewnianych - 2 zmiany!
WORK SERVICE S.A.
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie.

Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia : 2010. Aktualnie dla naszego Klienta z Dąbrowy Górniczej - jednego z pierwszych producentów drewna klejonego w Europie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik Obróbki Drewna Obowiązki :

 • Wkładanie na taśmę podawczą oraz odbiór elementów drewnianych z taśm odbiorczych i sortownicy;
 • Kontrola jakości elementów drewnianych - sortowanie i układanie na palety. Wymagania :
 • Dobry dojazd na ul. Koksowniczą w Dąbrowie Górniczej;
 • Motywacja do pracy. Oferujemy :
 • Umowę o pracę tymczasową - możliwość przejścia pod firmę JUŻ PO 3 MIESIĄCACH;
 • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
 • Pracę w systemie 2-zmianowym - WOLNE WEEKENDY;
 • Przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków;
 • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
 • Pracę w zgranym zespole;
 • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów : ubezpieczenia na życie, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, karty Multisport;
 • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy. Mamy wiele miejsc pracy! Możesz polecić nas znajomym! Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp.
 • z o.o. S.A. z siedzibą w Katowicach, Sky Tower ul. Murckowska 14, 40-265. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu : IOD at worksexpress.

  pl . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna : 221 1 kodeksu pracy w zw. z art.

  6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych : powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.

  Przewidywane kategorie odbiorców danych : osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa : prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku