Mechanik Utrzymania Ruchu
Alfa Poland Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, Śląskie
16 d. temu
source : Lento.pl

Bielska firma świadcząca usługi w branży automotive w zakresie automatyzacji przemysłu i utrzymania ruchu zatrudni na stanowisko : MECHANIK OCZEKIWANIA :

  • znajomość mechanicznych układów sterowania
  • znajomość techniki napędowej maszyn (pompy, wentylatory, napędy wrzecion)
  • podstawowa umiejętność pracy na tokarce, frezarce będą dodatkowym atutem
  • znajomość zagadnień z układów pneumatyki, hydrauliki,
  • doświadczenie zawodowe
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole ZADANIA NA STANOWISKU :
  • analiza przyczyn awarii maszyn
  • wykonywanie bieżących napraw usuwanie awarii
  • wykonywanie inspekcji, przeglądów prewencyjnych, w tym wymiana części i podzespołów
  • realizacja modyfikacji i usprawnień maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi przeglądami i naprawami OFERUJEMY :
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • pełny etat
  • praca w systemie trzyzmianowym
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na e-
  • mail : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALFA POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

    Jeżeli chcesz, aby twoja kandydatura była rozpatrywana także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALFA POLAND Sp.

    z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych