Customer Care Specialist with French
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
śląskie
8 d. temu

Obowiązki :

  • kontakt z Klientami, wsparcie pod kątem zgłoszeń,
  • wprowadzanie danych oraz zarządzanie bazą informacji w systemie,
  • przygotowywanie prostych raportów i sprawozdań,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie bieżących zapytań klientów.
  • Wymagania :

  • min. dobra znajomość języka francuskiego,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office.
  • Nasz Klient oferuje :

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o globalnym zasięgu,
  • stabilne warunki zatrudnienia : umowa o pracę w ramach całego etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego,
  • szkolenia przygotowujące do podjęcia pracy na danym stanowisku,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych