operator linii produkcyjnych
Randstad
Banino, Pomorskie
5 d. temu

job description

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wytwarzane są jedne z najpopularniejszych lodów?

Szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrej atmosferze?

Masz wykształcenie techniczne i szukasz możliwości rozwoju?

W takim razie mamy coś dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm międzynarodowych na rynku
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji
  • bezpłatny transport do pracy i z powrotem z kierunków : Nowy Dwór Gdański, Gdańsk, Kościerzyna, Kartuzy, Linia, Sierakowice, Mirachowo, Somonino
  • wynagrodzenie podstawowe + premia po każdym miesiącu pracy
  • benefity pracownicze - prywatna opieka medyczna, karta Mutlisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, paczki świąteczne, wyprawki dla noworodków, zakupy w sklepiku zakładowym (chemia, kosmetyki, produkty spożywcze w bardzo niskich cenach!)
  • zadania

  • obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych
  • nadzór nad sprawnością działania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przezbrajanie i regulacja maszyn i urządzeń
  • uczestniczenie w projektach usprawnieniowych
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • raportowanie i wypełnianie dokumentacji
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej, w systemie 4-brygadowym
  • wykształcenia minimum zawodowego
  • doświadczenie w pracy z maszynami na linii produkcyjnej
  • umiejętności technicznych
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • predyspozycji do zarządzania zespołem
  • samodzielności, zdolności organizacyjnych i zaangażowania w powierzone prace
  • podstawowej znajomości obsługi komputera (pakiet Office)
  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możliwości wyrobienia(zwracamy koszty badań)
  • Mile widziane :

  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi z napędem elektrycznym
  • Zainteresowała Cię nasza oferta? Zaaplikuj, a zadzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych