Administrator ds. Umów
Devire Sp. z o.o.
Szczecin, Polska
‎2 godz. temu
source : Jobs.pl

Zadania :

  • Praca administracyjna związana z obsługą usług agencyjnych morskich
  • Porównywanie faktur z wytycznymi w umowach
  • Kontakt z agentami w sprawie wymaganych uzupełnień
  • Dostarczanie niezbędnych raportów do zleceniodawców
  • Zapewnienie przesyłania i przechowywania faktur zgodnie ze standardami firmy
  • Dbanie o dokładność danych
  • Monitorowanie terminowego przesyłania faktur
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Dokładność, systematyczność i skrupulatność
  • Umiejętności organizacyjne i wielozadaniowość
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zdolność do pracy samodzielnej oraz w zespole
  • Doświadczenie w pracy w branży transportowej będzie dodatkowym atutem
  • Oferta :

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, w dużej firmie
  • Prywatna opieka medyczna - poziom premium
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatek urlopowy
  • Praca w godzinach 7 / 8-15 / 16
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych