Azure Cloud Architect
Be in IT
Gdańsk, Poland
6 d. temu
source : Just Join IT

Azure Monitor (regular)

Kubernetes (regular)

App Service (regular)

Managed Databases (regular)

Azure (advanced)

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Azure Cloud Architect .

Zakres Obowiązków :

  • Długofalowa współpraca z międzynarodową, topową firmą consultingową, świadcząca usługi IT dla dużych i średnich firm z różnorodnych sektorów jak automotive, finanse, bankowość czy produkcja.
  • Brak wiodącego projektu - są one dobierane podczas rekrutacji, na podstawie preferencji i kwalifikacji kandydata.

  • Tworzenie wzorców projektowych dla serwisów Azure na podstawie wymagań i standardów klienckich.
  • Praca nad tworzeniem PoC, współpraca z team'em przy wdrożeniach, dostarczanie dokumentacji projektowej do zespołu Developerów i SME, celem wdrażania IaC.
  • Prace operacyjne i architektorniczne nad serwisami Azure IaaS, jak np. Managed Databases, App Service, Azure Kubernetes Services, Automation Runbooks & Functions, Azure Monitor, Log Analytics, Azure Recovery Services, Azure Automation Update Management.
  • Pozostały stack to między innymi : Application Server Technologies, Azure Kubernetes Service, Azure Monitoring.
  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem.
  • Oczekujemy :

  • Co najmniej 7-letnie doświadczenia w branży IT oraz dodatkowo, co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym z Architektem Azure.
  • Dobra znajomość rozwiązań MS Azure.
  • Dobra znajomość zagadnień wymienionych w obowiązkach.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Mile widziana możliwość startu ASAP, maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia.
  • Oferujemy :

  • Długofalowa współpraca z wynagrodzeniem w przedziale 180-230 PLN net / godz. + VAT B2B.
  • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, dla osób bez takiego doświadczenia.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - dwa etapy, 1. techniczny z firmą, dopasowanie do projektu, 2. etap, rozmowa z klientem / finalnym odbiorcą usług.
  • Elastyczne godziny czasu pracy.
  • Współpraca w pełni zdalna, teraz i po pandemii.
  • Nowoczesny sprzęt zapewniany przez firmę, wraz z softem i konfiguracją.
  • Zgłoś tę pracę