Młodszy serwisant sprzętu AGD / praca od zaraz!!
KBTI Poland
Ziębice
2 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje młodszych serwisantów.

Miejsce pracy : Pietrzykowice

Obowiązki :

  • Diagnozowanie, kwalifikacja sprzętu elektronicznego i elektrotechnicznego (małe AGD, sprzęt elektrotechniczny, urządzenia elektroniczne),
  • Proste naprawy urządzeń,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Wymagania :

  • Znajomość zagadnień elektronicznych i mechanicznych,
  • Zamiłowanie do majsterkowania oraz zdolności manualne,
  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Mile widziane uprawnienia SEP,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Oferta :

  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe od 3800 zł brutto miesięcznie,
  • Premia 10% od wynagrodzenia,
  • Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Darmowy transport z miejscowości : Ziębice, Henryków, Kazanów, Strzelin, Borek Strzeliński, Nowojowice.
  • Zgłoś tę pracę