Praca w Niemczech w opiece z j. angielskim od zaraz
Danzige Pflege
Piekary Śląskie, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Opiekunka lub opiekun z dobrym niemieckim lub angielskim do samotnego seniora / sprawdzone zlecenie* numer oferty 004339 Od zaraz Do ustalenia 71642 Ludwigsburg, Niemcy 1250-1300 €+PREMIA ŚWIĄTECZNA Opiekunka lub opiekun z komunikatywnym / dobrym niemieckim do samotnego seniora z 71642 Ludwigsburg, Niemcy Senior ma 71 lat, waży 50 kg, Podopieczny porusza się za pomocą wózka inwalidzki, jest sprawny umysłowo bez demencji.

Pomaga w przesiadaniu się z łóżka na wózek inwalidzki. Ma 3 stopień niepełnosprawności. Podopieczny przesypia noce Obowiązki : pomoc w higienie, gotowanie, sprzątanie, prasowanie Senior jest Amerykaninem.

Mieszka sam w w domu jednorodzinnym. Do sklepów ok. 10-150min. Dla opiekunki : własny pokój, Internet, wspólna łazienka .

Wymagania : - komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane - prawo jazdy nie jest wymagane Nasza oferta : - praca na dowolny wymiar czasu - praca legalna w oparciu o umowę zlecenie.

Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

 • z góry opłacona i zorganizowana podróż - Niemieckie ubezpieczenie , - stała opieka koordynatora - PREMIE ŚWIĄTECZNE
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku