OPERATOR / PROGRAMISTA FREZARKI CNC – PRACA W BELGII OD ZARA
ABC WORK
Biała Podlaska, Lubelskie
11 d. temu

ABC Work - Aktualnie dla naszego belgijskiego partnera poszukujemy osób do pracy na stanowisku SPAWACZ. Szukasz pracy w innym zawodzie?

Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Odwiedź naszą stronę www.abcwork.eu. Wyśij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Wymagania : - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Uprawnienia spawalnicze - Komunikatywna znajomość j. angielskiego -

Prawo jazdy (mile widziane) - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę Oferujemy : - Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) -

Umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie - Stałą opiekę polskiego koordynatora -

Pomoc w organizacji wyjazdu Prosimy o przesyłanie CV na adres : Zapraszamy na Naszą stronę www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera Obserwuj nas na Facebook, Twitter, google+, LinkedIn, Instagram Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp.

z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku