Praca
Ewa Market
Kraków, Małopolskie
7 d. temu

Witam Oferuję pracę na pełen etat, umowa o pracę. Praca polega na sprzedaży w sklepie artykułów spożywczych, obsługi kasy fiskalnej, obsługi terminala płatniczego, sprzedaży alkoholu, w późniejszym czasie obsługi lotto.

Sklep składa się z części samoobsługowej, oraz zamkniętej dla klientów. Produkty znajdujące się w obszarze strefy zamkniętej dla klientów wydaje sprzedawca (m.

in. alkohol). Sklep ma niewielką powierzchnie, tak więc ilość pracy jest stosunkowo mniejsza niż np. w Biedronce czy Lidlu.

Oprócz podstawowej pensji raz na jakiś czas pracownik otrzymuje premie uznaniową. W porównaniu do dużego sklepu sieciowego u nas znasz szefa, i wiesz dla kogo pracujesz.

Młody zespół, nie ma z nami problemu jesteśmy kontaktowe i bezproblemowe. Szukamy osoby rzetelnej, uczciwej, lubiącej kontakt z klientem.

W pobliżu sklepu znajduję się przystanek autobusowy Szparagowa, na których zatrzymują się autobusy : 158, 123, 163. Praca w sklepie odbywa się na dwie zmiany rano i popołudniu (do 20 : 30).

W miesiącu pracuje się w zazwyczaj dwie soboty. Jeżeli chodzi o niedziele to zazwyczaj wypada jedna na dwa miesiące. Często wypadają więc dwa wolne weekendy.

W przypadku zainteresowania proszę o wysłanie CV, proszę o dodanie klauzury o ochronie danych osobowych. Doświadczenie w handlu mile widziane ale nie obowiązkowe.

Premiujemy kobiety, i wymagamy dostępności. Zachęcam do kontaktu, gdybym nie odbierała telefonu proszę o kontakt przez e-mail na pewno oddzwonie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku