Lektor języka angielskiego
Oxford Learning Center
Radom, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Renomowana Szkoła Języka Angielskiego zatrudni miłą i kreatywną osobę na stanowisko lektora języka angielskiego od września 2020 r.

do nauczania słuchaczy od 7 do 19 lat. Oferujemy od 20 do 24 godzin nauczania w tygodniu. Zajęcia języka angielskiego dla grup rozpoczynają się o godzinie 15 : 00 i trwają 60 / 90 minut.

Uczymy od poniedziałku do piątku. Zapewniamy przyjazną atmosferę, nieocenioną pomoc pracowników sekretariatu i komfortowe warunki pracy z dobrze zorganizowanym Pokojem Nauczycielskim wyposażonym w bogatą bibliotekę, kserokopiarkę i komputer z dostępem do internetu.

Każdy lektor ma swoje biurko wyposażone we wszystkie potrzebne akcesoria i materiały do zajęć, komplet podręczników i codzienną możliwość konsultacji z Dyrektorem Metodycznym.

W trakcie roku szkolnego nasi lektorzy biorą udział w programie rozwoju zawodowego i samodoskonalenia się, uczestniczą w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Szkoła istnieje na rynku radomskim 26 lat i cieszy się bardzo dobrą opinią.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku