Pracownik biurowy z językiem niderlandzkim
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Wrocław
4 d. temu
source : infoPraca

5-1-64165-2

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji na rynku wrocławskim, poszukujemy osób na stanowisko : Pracownia biurowego z językiem niderlandzkim

Codzienne obowiązki to m.in. :

  • Wsparcie dla działu księgowości, logistyki, zamówień lub IT;
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;
  • Przygotowywanie dokumentów i zestawień;
  • Zarządzanie danymi w systemie;
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Requirements :

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego (min. B2);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1);
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy w zespole, silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Chęć nauki, rozwoju;
  • W przypadku ról księgowych lub IT - mile widziane wcześniejsze doświadczenie w tych obszarach, ale nie wymagane.
  • Benefits :

    Nasz klient oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie;
  • Szkolenia wdrażające w codzienne obowiązki;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • Opcję pracy zdalnej (na ten moment na czas pandemii);
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji;
  • Zgłoś tę pracę