Zastępca Kierownika Salonu
CARRY Sp. z o.o.
Łódź, łódzkie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sklepu
  • miła oraz profesjonalna obsługa klienta
  • samodzielne prowadzenie zmiany
  • praca według wewnętrznych wytycznych marki
  • zapewnienie standardów VM
  • raportowanie i obsługa kasy
  • Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • masz umiejętność organizacji pracy
  • potrafisz zaangażować się w powierzone obowiązki
  • To oferujemy

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • zniżki pracownicze na produkty firmowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu zespołem i sklepem sieciowym
  • udział w szkoleniach wewnętrznych
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • wsparcie specjalistów firmy w dalszym rozwoju zawodowym
  • Benefity

  • rabaty na zakupy pracownicze
  • CARRY Sp. z o.o.

    Firma CARRY działa od 30 lat w branży modowej, rozwijając się i stawiając coraz to śmielsze wyzwania. Nasza firma to ponad 100 sklepów i 1000 pracowników.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby takiej jak Ty, która kocha modę i chciałaby z nami tworzyć markę CARRY. Jeśli jesteś energiczny, komunikatywny i masz doświadczenie w sprzedaży, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.

    Jesteśmy firmą angażującą się w rozwój i szkolenia, stawiamy na nasz ambitny zespół, zauważamy i doceniamy.