Magazynier - Tyniec Mały
Niden
Wrocław, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Niden team sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisku pracownik MAGAZYNU w Tyńcu Małym. Mile widziane osoby z uprawnieniami na wózki widłowe.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - Załadunek i rozładunek towarów, - Wypełnianie dokumentacji magazynowych, - Dbanie o porządek na magazynie, - Operowanie wózkiem widłowym (jeśli posiadamy uprawnienia) Oferujemy : - zmianowy system pracy (2 zmiany) - umowa zlecenie ze składkami zdrowotnymi i chorobowymi - stawka 20,00 zł brutto - wypłata 10 dnia każdego miesiąca Wymagania : - dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym w przedziale pon-piatek - motywacja do pracy - książeczka sanepid i ukończone 18 lat Prosimy o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Niden Team Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 18, nr rej Agencji 16013. Jestem świadomy / a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod(at)nidenpl.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku