Specjalista ds. Kadr/ Płac i Administracji
Stip United Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia obsługa Pracowników w zakresie kadr
  • Prowadzenie akt osobowych Pracowników
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie
  • Sporządzanie wszelkich dokumentów związanych z zatrudnieniem Pracowników
  • Współpraca z Urzędami
  • Udział w przygotowaniu dokumentów oraz informacji na potrzeby kontroli oraz audytówWymagania stanowiska
  • Znajomości systemów kadrowo- płacowych
  • Umiejętności sprawnego przygotowywania dokumentacji
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Odpowiedzialności i samodzielności w działaniu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiegoOferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełen etat
  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia
  • Odpowiednie narzędzia pracy ( komputer i służbowy telefon komórkowy)
  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Aplikuj