Magazynier - nawet do 1690 zł brutto - praca dodatkowa na wakacje
FACHPRACA
Stryków, Poland
‎1 godz. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży technicznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Magazynier.

Hej!

Wakacje to nie tylko czas plażingu, ale też doskonała szansa na zarobienie dodatkowej kasy! Jeśli jesteś dyspozycyjny / -

a od poniedziałku do piątku w godzinach 3 : 30- 7 : 30 albo 7 : 30 -11 : 30 albo 14 : 00 -18 : 00 i angażujesz się w powierzone zadania - zapraszamy!

Co zyskujesz?

Bardzo dobrą kasę nawet 1690 zł / h brutto (podstawa / premia), a ponadto umowę o pracę w wymiarze ½ etatu , wolne weekendy , zgrany i pomocny zespół współpracowników, szkolenie wdrażające w obowiązki i szansę na zdobycie doświadczenia , które zaprocentuje w przyszłości.

Jakie będą zadania?

Nic trudnego rozładunek / załadunek paczek, skanowanie i sortowanie, porządkowanie / wsparcie biura.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych