Specjalista ds. jakości klienta z j. niemieckim
Brembo Poland Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Zakres obowiązków : - Współpraca z klientami w pełnym zakresie aktywności realizowanych przez Dział Jakości - Obsługa procesu reklamacji, analiza przyczyn źródłowych, planowanie oraz nadzór nad działaniami -

Zatwierdzenia wewnętrzne oraz obsługa procesu PPAP - Uczestnictwo w programie audytów - Pomiary komponentów - Analiza zwrotów z rynku -

Udział w tworzeniu dokumentacji jakościowej - Zapewnienie właściwego i pełnego serwisu klientom w celu uzyskania i utrzymania właściwego poziomu ich zadowolenia -

Udział w tworzeniu dokumentacji jakościowej - Bezpośredni udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych, technicznych i organizacyjnychWymagania : -

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny) - Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne - Podstawowa znajomość rysunku technicznego -

Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne - Umiejętność pracy zespołowej, elastyczność i zaangażowanie w wykonywane obowiązkiMile widziane : -

Znajomość normy IATF 16949 - Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych - Znajomość : PPAP, FMEA, SPC, 8D - Praktyczna znajomość metod i narzędzi rozwiązywania problemów -

Znajomość procesu audytowania - Znajomość języka angielskiego lub włoskiegoOferujemy : - Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej -

Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami - Kontakt z czołowymi klientami automotive -

Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą, paczki i bony świąteczne, kursy językowe)

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych