Specjalista ds. zakupów (indirect)
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Mielec, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Opis stanowiska

Specjalista Zakupów Inwestycyjnych

Miejsce pracy : Mielec

Zakres obowiązków :

  • Tworzenie i wdrażanie strategii zakupowej,
  • Negocjowanie warunków zakupów materiałów / komponentów / maszyn i urządzeń,
  • Poszukiwanie nowych źródeł dostaw,
  • Monitorowanie oraz doskonalenie bazy dostawców,
  • Sporządzanie zamówień zakupu materiałów / komponentów / maszyn zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym,
  • Budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi dostawcami, rozwój dostawcy,
  • Współpraca z innymi departamentami w celu realizacji zadań,
  • Sporządzanie analiz, zestawień i raportów.
  • Wymagania stanowiska

  • Wyksztalcenie wyższe,
  • Biegła znajomość języka angielskiego warunek konieczny,
  • Zdolności negocjacyjne oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywność, dynamiczność i elastyczność w działaniu,
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania pracy własnej,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia,
  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM,
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach,
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole,
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino.
  • Zgłoś tę pracę