Praca w hotelu Anglia Szkocja od zaraz
Cekal
Wrocław, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Praca w hotelu Anglia / Szkocja od zaraz Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number : 8321774. Opis stanowiska Praca w hotelu. Różne lokalizacje w Anglii oraz Szkocji Poszukujemy osób do sprzątania pokoi, pracy w hotelowej restauracji, w kuchni , kelnerzy Wynagrodzenie 8,21-9 GBP / h plus darmowe wyżywienie.

Bardzo tanie zakwaterowanie Kontrakty na 6-12 miesięcy na 40 godzin w tygodniu plus dużo nadgodzin. Wymagania : - dobra / komunikatywna znajomość j.

angielskiego - osoba sprzątająca pokój może pracować jako kelner / kelnerka w restauracji. Praca od zaraz. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na w tytule Hotel Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku