Monter systemów przeciwsłonecznych -Szwajcaria
Pośrednictwo pracy Magnat
Piła, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję na zlecenie szwajcarskiego pracodawcy : Monterów systemów przeciwsłonecznych. Wymagane jest doświadczenie, dobra znajomość j.

niemieckiego i własne auto. Mogą też kandydować 2-osobowe ekipy monterów. Opis / Obowiązki : Miejsce pracy : różne miasta na terenie kantonów Berno, St.

Gallen und Zurych, Szwajcaria albo w Liechtenstein Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie Umowa o pracę ze szwajcarską agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z siedzibą w mieście St.

Gallen Czas pracy : od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, ok. 175 godz. miesięcznie + nadgodziny Główne zadania : Cięcie komponentów i przygotowywanie podzespołów według planu Montaż rolet okiennych, markiz, moskitier, żaluzji wedlug schematów technicznych Prawidłowa instalacja i uruchomianie systemów różnych producentów Serwis, naprawa i konserwacja Wymagania : Wykształcenie w zawodzie mechanik systemów przeciwsłonecznych lub pokrewne jak : monter instalacji / konstrukcji, elektromonter, ślusarz, mechanik itp.

2-letnie doświadczenie w zawodzie monter systemów przeciwsłonecznych Umiejętność montażu, naprawy í konserwacji markiz, żaluzji, moskitier i rolet Doświadczenie w podłączaniu instalacji (elektryki / elektroniki) i programowaniu zautomatyzowanych systemów przeciwsłonecznych mile widziane, ale niekonieczne Umiejętność czytania dokumentacji technicznej Posługiwanie się elektronarzędziami (piła, wiertarka, itp.

Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy W przypadku ekipy 2-osobowej, konieczne jest 1 auto / ekipę i przynajmniej jeden członek ekipy musi mówić dobrze po niemiecku Oferujemy : Szwajcarska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne Wypłata wszystkich godzin Stawka brutto : 30 do 35 CHF / godz.

w zależności od kwalikikacji) Dieta netto 15 do 18 CHF / dzień pracy (od 300 do 380 CHF netto miesięcznie) Zarobek miesięczny netto ok.

4000 do 5000 CHF (możliwe więcej) Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 400 do 600 CHF / mies Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesłanie CV w języku niemieckim ze zdjęciem wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy , stopnia znajomości j.

niemieckiego i posiadania auta (warunek konieczny) na adres mailowy Pośrednictwo pracy Magnat (certyfikat 18547) Administratorem danych osobowych jest Agencja pracy " Magnat" Hanna Doberska z siedziba w Pile (64-920) przy ul.

Rynkowa 21 T W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody ,Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem rekrutacji procesu z udziałem Pana / Pani osoby.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia .Podane danych jest dobrowolne ,ale niezbędne do realizacji ww.celu.*

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku