Pomocnik montera rusztowań - Niemcy
StipUnited Sp. z o.o
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych Wymagania stanowiska OD KANDYDATA OCZEKUJEMY Umiejętność pracy w grupie Pozytywne nastawienie do pracy Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej Certyfikat VCA lub SCC znajomość j.

niemieckiego GWARANTUJEMY Ubezpieczenie Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie na koszt pracodawcy Odzież roboczą i narzędzia Możliwość uzyskania dodatkowych bonusów Otrzymasz 2 tygodnie szkolenie Dojazd do miejsca pracy służbowym samochodem Praca od pon.

 • pt., min 8h dziennie / min 40h w tygodniu - MOŻLIWOŚĆ NADGODZIN, PRACY W WEEKEND UWAGA Jeżeli nie posiadasz powyższych certyfikatów oraz kwalifikacji pomożemy Ci je uzyskać! Dla chętnych osób, chcących uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe organizujemy szkolenia w Opolu.
 • Szkolenie obejmuje montaż i demontaż rusztowań modułowych typu Layher. Kurs podzielony jest na części praktyczną i teoretyczną.

  Szkolenie jest w całości prefinansowane. Po zakończonym szkoleniu i zdaniu egzaminu otrzymują Państwo imienny certyfikat VCA ważny przez okres 10 lat oraz możliwość pracy jako pomocnik montera rusztowań.

  Więcej informacji stipunited.com Proszę o przesłanie CV na adres mailowy z wyrażenie zgód

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku