Szukasz pracy? Chcesz się realizować? DOŁĄCZ DO NAS
Generali
Żywiec, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Masz pracę ? jesteś zadowolony ze swoich zarobków? NIE? mam dla Ciebie genialne rozwiązanie dzięki któremu pełnisz swoje marzenia i cele w życiu.

Dzięki nam uwierzysz że marzenia się spełniają. Twoim zadaniem jest oznaczyć sobie cel, ile chcesz zarabiać 2, 3 , 5 tys ci wystarczy ok a może tak 7, 8 tys byłoby lepsze aby zarobić.

Sądzę że obranie sobie takiego celu jest możliwe do zrealizowania. Pracujesz ile chcesz kiedy chcesz i jak tylko chcesz.

Nikt nie będzie ciągnął cie za rękę czy stał nad Tobą. My pomożemy Ci jedynie w osiągnięciu Twojego celu, poświęcimy swój czas przekażemy wiedzę abyś był zadowolony.

Cenisz sobie szacunek, satysfakcję pracę w zgranym zespole? Chcesz piąć się po szczeblach kariery? być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem?

Jeśli jesteś otwarty / otwarta na nowe wyzwania, pełna / y optymizmu, zaangażowania uśmiechu na twarzy i znasz troszkę rynek konsumentów- klientów, którzy będą chcieli do Ciebie wracać po spotkaniu z Tobą- czekam właśnie na Ciebie.

Nie wymagam od Ciebie dużo tylko poświęcenia troszkę czasu na szkolenia. Materiały sprzedażowe oraz inne potrzebne rzeczy do pracy dostaniesz ode mnie po rekrutacji.

Jeśli chciałbyś / chciałabyś spróbować swoich sił zapraszam serdecznie do kontaktu. Z NAMI MOŻESZ BYĆ KIMŚ.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku