Operator Ładowarki
Randstad Polska
Gdynia, Pomorskie
‎12 godz. temu
source : Lento.pl

Posiadasz doświadczenie w branży budowlanej? Chcesz pracować dla jednej z największych firm z branży produkcji materiałów budowlanych i rozwijać swoje kwalifikacje?

Sprawdź co możesz zyskać! Aplikuj już dziś! oferujemy : umowę o pracę kodeksową, pracę na cały etat, praca w godzinach 07 : 00-15 : 00 oraz w godzinach nocnych, wynagrodzenie podstawowe + płatne nadgodziny (50% oraz 100%) + dodatek nocny za pracę w nocy, szeroki pakiet benefitów m.

in. kartę sportową oraz prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie PZU lub Compensa. zadania : obsługa ładowarki zgodnie z Instrukcją Stanowiskową i Dokumentacją Techniczno-Ruchową, załadunek cementu na środki transportu kołowego, dozór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń technologicznych terminalu, wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych urządzeń terminalu, rozładunek wagonów z cementem, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, utrzymanie czystości sprzętu, porządkowanie zakładu terenu w razie konieczności.

oczekujemy : mile widziane wykształcenie zawodowe Techniczne, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. ok. 1 roku, uprawnień do obsługi ładowarki kat.

2 lub kat.3 (do 20 ton lub powyżej), umiejętności obsługi elektronarzędzi, mile widziane uprawnienia na operatora wózka widłowego z UDT.

Chcesz usłyszeć więcej szczegółów? Zadzwoń pod nr : 785620039 lub od razu zaaplikuj. Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku