Marketing Specialist
Hays Response
Warszawa, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko :

Marketing Specialist.

 • Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udział w koordynacji oraz tworzeniu strategii marketingowej w zakresie ultrasonografó
 • w na terenie Europy Wschodniej. Do zadań Marketing Specialist należeć będą przygotowywanie prezentacji, tworzenie komunikacji, raportó
 • w, analiza danych związanych z projektami marketingowymi, a także działania związane z digital marketingiem.

  Ponad to rola jest powiązana ze współpracą z działem sprzedażowym oraz agencjami reklamowymi na terenie kraju i Europy Wschodniej.

  Od osób aplikujących oczekujemy umiejętności bardzo dobrej komunikacji w języku angielskim, znajomości programu Excel w stopniu średnio zaawansowanym, doskonałej organizacji, kompetencji analitycznych, komunikatywności oraz chęci do rozwoju.

  Doświadczenie w branży medycznej, marketingu B2B oraz znajomość systemu SalesForce będą dodatkowym atutem.

  Oferujemy zatrudnienie za naszym pośrednictwem na okres 7 miesięcy z realną szansą na kontynuację współpracy, możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku oraz biuro zlokalizowane w dogodnym punkcie komunikacyjnym.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku