Praca - Agent Nieruchomości
Pierwsze Piętro
Rzeszów, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Jeżeli interesujesz się branżą nieruchomości, chciałbyś spróbować swoich sił oraz zdobyć odpowiednią wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie, jesteś pracowity, wytrwały i zdeterminowany, a nie wiesz od czego zacząć to właśnie Ciebie szukamy.

Nasz zespół specjalistów pracujących w branży pomoże Ci zapoznać się z tajnikami zawodu agenta nieruchomości, nauczy Cie technik sprzedażowych oraz sztuki prowadzenia rozmów biznesowych.

Kogo szukamy? - osób zarówno z doświadczeniem jak i bez doświadczenia Czego możesz się od nas nauczyć? jak skutecznie pozyskiwać oferty by stworzyć indywidualną bazę danych jak utrzymywać relacje z klientami indywidualnymi jak i biznesowymi jak organizować swój czas pracy jak sprzedawać jak zarabiać Czego oczekujemy od Ciebie?

komunikatywności zaangażowania determinacji uczciwości rzetelności umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych umiejętności pracy w zespole wysokiej kultury osobistej oraz prawa jazdy kategorii B Im bardziej jesteś uparty w dążeniu do zamierzonego celu tym bardziej Ciebie chcemy.

Co możemy Tobie zaoferować ? pracę w miłej atmosferze szkolenia praktyczne i wsparcie doświadczonego zespołu zdobycie kwalifikacji i doświadczenia związanego z zawodem agenta nieruchomości dostęp do profesjonalnych narzędzi niezbędnych do pracy zarobki adekwatne do wykonanej przez Ciebie pracy Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy : Pamiętaj, aby w swoim CV dodać klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.

05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE )"

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku