Przedstawiciel ds. Odszkodowań
Kancelaria Doradców Prawnych
Pabianice, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Nasza Kancelaria jest jedną z najszybciej rozwijających się firm odszkodowawczych w Polsce, w związku z rozwojem poszukujemy na stanowisko : Przedstawiciel ds.

Odszkodowań Opis stanowiska : Zadaniem przedstawiciela jest pozyskiwanie klientów, którym przysługuje odszkodowanie z polisy OC sprawcy oraz przekazanie dokumentacji do centrali, gdzie sztab ludzi zajmuje się uzyskaniem odszkodowania a TY czekasz na Swoją prowizję.

Oczywiście nauczymy Cię jak dotrzeć do takich osób, mamy świadomość tego, że jest to nowy zawód i trzeba czasu aby nauczyć się pozyskiwać klientów.

Za wszystkich Twoich klientów wypłacamy Ci zaliczkę od 50zł do 650zł a po zakończeniu sprawy otrzymasz prowizję od 10% do 50% z zysku firmy.

Oczekujemy : Otwartości i komunikatywności Ambicji na ponad przeciętnym poziomie Konsekwencji oraz zaufania, jesteśmy w końcu spółką akcyjną Pełnego zaangażowania i chęci zmiany / nauki Trochę pozytywnego myślenia Oferujemy : Wysokie zarobki miesięczne (osiągane w pierwszym miesiącu pracy) Jasną i przejrzystą ścieżkę awansów, do 50% z prowizji firmy Pracę z ogromną możliwością rozwoju finansowego i osobistego Darmowe szkolenia Wysokie zarobki Rozliczenie na podstawie umowy zlecenie bądź działalności gospodarczej Jasny i przejrzysty plan kariery zawodowej

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku