Developer .Net | Kraków
Rekrutacja ukryta
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Nazwa stanowiska Developer .Net Lokalizacja Poland Kraków Branża IT / Informatyczna Stanowisko Software Developer Data dodania 2019-11-12 Zadania Dla naszego klienta, wiodącej firmy na rynku, poszukujemy osób na stanowisko Developer .

Net Zadania : Tworzenie ciekawych i ambitnych projektów w międzynarodowym zespole Projektowanie i implementacja nowych modułów w aplikacji webowej opartej o najnowsze technologie Korzystanie ze zwinnych metodyk tworzenia oprogramowania Firma szuka kandydata, który : Posiada doświadczenie w programowaniu w technologii .

NET Zna architekturę baz danych, modelu relacyjnego oraz języka SQL Posiada doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, wykorzystujących platformę .

NET oraz bazy danych MS SQL i MySQL Biegle posługuje się językiem angielskim Firma oferuje : Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT Elastyczny czas pracy Pakiet dofinansowanych benefitów Zatrudnienie w renomowanej firmie Możliwość pracy zdalnej Wymagania angielski Zaawansowany Wymagany Krytyczne myślenie Zaawansowany Doskonałe umiejętności analityczne Zaawansowany Umiejętność rozwiązywania problemów Zaawansowany Praca zespołowa Zaawansowany Wykształcenie Licenjat / Inżynier Doświadczenie 1-3 lata Prawo jazdy Co oferujemy High-quality office environment Long-term opportunities Young, dynamic and constantly growing organization Opportunities to take part in trainings Dodatkowe informacje Pełny etat Pełny etat, standardowe godziny pracy Młodszy specjalista Warunkiem zaproszenia na rozmowe kwalifikacyjna na w / w stanowisko, jest przeslanie CV a nastepnie kliniecie w link ktory przychodzi na maila)