Poszukuje Szwaczek do Anglii do Portsmouth
BW AGENCY
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnię Szwaczki (szycie na maszynach przemysłowych) Wielka BrytaniaOpis stanowiska :

  • Obowiązki będą obejmowały obsługę automatycznej maszyny przemysłowej -stębnówki (Juki, Brother, Pfaff itp).
  • Praca przy produkcji liniowej (taśmowej). Szycie tapicerki, banerów, elementów ubrań.Wymagania :
  • Wymagane przynajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w szyciu za pomocą maszyny przemysłowej automatycznej.
  • Umiejętność dokładnego szycia w szybkim tempie.
  • język angielski ale nie jest wymagany.
  • Pracowitość oraz odpowiedzialność. Oferujemy :
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 6.80 do 8 funtow na godzine
  • Doskonałe możliwości rozwoju karieryZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : W tytule maila prosimy wpisanie słowa SzwaczkaRekrutacja trwa cały rok.
  • Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z kandydatami którzy posiadają doświadczenie w w / w zawodzie.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych