elektronik
Sanpro Synergy
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów ArcelorMittal Poland - największego producenta stali w Polsce.

Opis stanowiska pracy Sanpro Synergy Sp. z o.o. Aktualnie dla branży produkcyjnej przemysł ciężki poszukujemy osób do pracy jako elektronik Miejsce pracy : Dąbrowa Górnicza (woj.

śląskie) Osoba wykonująca pracę będzie odpowiedzialna za przeglądy i konserwacje maszyn, naprawa i modernizację układów automatyki, opiekę nad maszynami oraz kontrolę ich sprawności Wymagania -

Organizacja pracy własnej -Samodzielność -Komunikatywność -Gotowość do pracy w systemie zmianowym -Uprawnienia SEP 1 kV -

Znajomość sterowników PLC Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - konkurencyjne wynagrodzenie, dobrane indywidualnie do kompetencji, -

posiłki, - bogaty pakiet socjalny np. wczasy pod gruszą , - dofinansowanie do karty multisport, - możliwość udziału w szkoleniach, zdobywaniu uprawnień, -

grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres lub Sanpro Synergy ul.

Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza Budynek Rehabilitacji obok Apteki Głównej Poniedziałek - piątek 7.00-16.00 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Sanpro Synergy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę dla Sanpro Synergy Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją : procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku