Młodszy Rekruter
Talentuno
Warszawa (Śródmieście)
6 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem wszystkich możliwych źródeł (baza danych, social media, direct search, networking, ogłoszenia, etc.)
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Selekcja kandydatów
  • Wsparcie zespołu rekrutacyjnego w zakresie prowadzonych działań
  • Wymagania

  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji i otwartość na nową wiedzę
  • Odbyte pierwsze kroki na rynku pracy w obszarze rekrutacji - odbyty staż, pierwsze doświadczenia zawodowe jako researcher
  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i w zespole
  • Zmotywowanie, pomysłowość i kreatywność
  • Swobodna obsługa pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Excel oraz Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Szanse na zdobycie doświadczenia i możliwości awansu
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zawsze świeże owoce w biurze
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.