System Engineer z j. niemieckim
Randstad Polska
Kraków, Polska
2 d. temu

Dla klienta, firmy realizującej projekty związane z utrzymaniem i dalszym rozwojem aplikacji oraz systemów przy użyciu technologii Oracle dla Big Data, IoT, usług w chmurze i systemów inżynierskich, prowadzimy rekrutację na stanowisko System Engineer z j. niemieckim .

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość pracy częściowo zdalnej
  • kartę sportową
  • premie roczne
  • lekcje języka niemieckiego
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • szkolenia i udział w konferencjach
  • pakiet kafeteryjny
  • zadania

  • samodzielna realizacja zadań technicznych lub we współpracy ze specjalistami / na podstawie przygotowanych procedur
  • administracja systemami operacyjnymi Linux, Windows (zarządzanie zasobami serwera, instalacja nowych środowisk, zarządzanie użytkownikami)
  • administracja bazami danych Oracle, MSSQL (Troubleshooting błędów, przywracanie działania usługi)
  • praca ze zdalnymi systemami monitoringu Check MK, Oracle Enterprise Manager
  • bezpośredni kontakt z działem technicznym klienta
  • działanie w zróżnicowanym środowisku projektowym
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • oczekujemy

  • 1-2 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (B2) i dobrej znajomość języka angielskiego w kontekście pracy projektowej (B1)
  • wiedzy z zakresu administracji systemami operacyjnymi (Linux, Windows)
  • wiedzy z zakresu administracji bazami danych Oracle, MSSQL
  • mile widziana znajomość metodyki ITIL
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47